Obec Novosedly a společnost Novosedelské sklepy Vás srdečně zvou tuto sobotu 16. září 2017 na tradiční Slavnost vinobraní a Den otevřených sklepů. Vinné sklepy budou pro návštěvníky otevřeny od 10,00 do 19,00 hod. Na návsi před radnicí začíná program v 11,00 hod. a vystoupí pěvecké sbory Studánka a Mužáci z Březí, folklorní soubor JARABÁČEK a cimbálová muzika Josefa Marečka. Ve 14:00 hod. vyjde od radnice směrem k vinným sklepům historický průvod a po jeho návratu pokračuje od 18,00 hodin taneční zábava před radnicí, hraje DH Palavanka. Po celý den bude připraveno bohaté občerstvení a burčák od místních vinařů.

Máte šikovné ruce a chcete stálou práci? Rodinná nábytkářská firma z Vranovic, hledá nové kolegy do svého týmu na pozici: •    Operátor(ka) balení nábytkových dílců Požadujeme: Manuální zručnost a fyzickou zdatnost, Zodpovědnost a aktivní přístup. Zaujali jsme Vás? Máme pro Vás práci, peníze a v případě zájmu i ubytování.
Pište na email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo volejte na tel.: 608 746 080. TÝM FIRMY NÁBYTEK MIKULÍK

Firma Notino hledá pracovníky na hlavní pracovní poměr do skladu parfémů a kosmetiky v Rajhradě u Brna. Doprava do Rajhradu je zajištěna zdarma firemním autobusem z obcí Židlochovice, Pohořelice a Unkovice. Firma dále nabízí výdělek 20 – 30 tisíc korun dle výkonu a v prosinci také speciální bonus až 8000 Kč.  Předchozí praxe na pozici není nutná, ale vyžaduje se manuální zručnost, zodpovědnost a ochota ke směnnému provozu. Zájemci se mohou hlásit emailem na adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo na telefonním čísle: 530 514 098.

Společnost HTS Novosedly přijme do pracovního poměru pracovníky různých profesí. HTS s.r.o. je významný zaměstnavatel v tomto regionu s dlouholetou tradicí. Firma, s centrálou v Itálii nabízí široké uplatnění ve výrobě, ale i v administrativě, zejména pak na technických pozicích. 
V současné době obsazujeme tyto pozice: Kontrolor kvality, operátor strojů ( lisy, expandery, CNC stroje), páječky, skladník, expedient - na všech těchto pozicích se pracuje pouze ve dvousměnném provozu. Vzdělání a praxe nejsou rozhodující, potřebné zaškolení poskytneme všem, podle potřeb. Zaměstnancům poskytujeme příspěvky na sportovní vyžití, životní pojištění, stravování přímo v závodu a spoustu dalších benefitů. Nástup možný ihned, volejte na tel.č. 720 970 656 nebo  724 533 084.

Do naší obce přijede firma  Jaroslav Doležal - kamenické práce a renovace hrobů a nabízí tyto služby:
-Žulové pomníky, obruby a zákrytové desky z kvalitní kameniny
-čištění terasových náhrobků, soklů a obrub
-leštění terasových obrub
-opravy základů, zpevnění rozjetých obrub
-sekání a obnova nápisů (zlato, stříbro, černá a běloba)
-kameninové a nerezové doplňky (lampy, vázy, mísy a vitríny)
Zájemci se mohou dostavit před místní hřbitov v pátek 15.9.2017 od 15:00 - 15:30 hodin.

Drůbežárna Prace bude v pátek 15.9.  v 11:45 hod. prodávat: kuřice všech barev, chovné kohouty, roční slepice - 80 Kč/ks,  brojlerová káčata, jatečné kachny o váze 3-3,5 kg -190 Kč/ks, krmivo pro drůbež a králíky + vitamínové doplňky, dále pak vykupovat králičí kožky - 5 Kč/ks.