Česká oděvní firma Dabona Hodonín uskuteční v naší obci na KD ve čtvrtek 9.11.2017  od 9.00 do 12.00 hod prodej svých výrobků. Jedná se o dámské vycházkové a společenské šaty, svetříky a halenky z kvalitních elastických úpletů, vše i v nadměrných velikostech a doprodej pánských košil. Přijďte se podívat a nakoupit kvalitní české zboží.

Pan Dušan Ferby, Pasohlávky oznamuje občanům, že bude ve čtvrtek 9.11.2017 od 12.00 hodin prodávat na parkovišti ulice Brněnská, květák a jinou zeleninu. Prodejce se zdrží asi 1 hodinu.

Pro naši obec nabízí své služby kamenictví, které u nás dnes bude přijímat objednávky na veškeré kamenické práce. Vše za výhodné ceny. Pro využití této akční nabídky, je NUTNÉ si sjednat přesný čas schůzky s tímto kameníkem, který se právě pohybuje v okolí naší obce a to na jednoduchém telefonním čísle: 777-888-332
Nabízí:
• Nové pomníkové sestavy v žulovém provedení.
• broušení starých hrobů
• kompletní služby v oboru kamenictví a restaurování
• a jiné opravy a úpravy Vašeho hrobu
• do konce listopadu sleva až 30%
• opakuji telefonní číslo, které je platné po celý rok 777-888-332