Fotbalový klub TJ Dynamo Drnholec pořádá nábor začínajících fotbalistů ve věku od 4   do 8 let , který se uskuteční ve středu 25.04.2018 na fotbalovém hřišti v areálu TJ Dynama. Začátek náboru je v 17:00 hod.

Účastníkům zájezdu na Floru Olomouc v neděli  24.4.2018  oznamujeme, že odjezd je v 7.00  hodin  z autobusové zastávky .

Ve čtvrtek 26.4.2018  bude pan Prokeš prodávat vajíčka  od 9.00  -  9.30   hod. , jedno plato za 70  a  80   Kč.

Babský spolek a Bimbula  IX .  vás srdečně zvou na  IX . slet Čarodějnic a oslavu Filipo - Jakubské noci. Příznivé větrné podmínky k letu nastanou v
sobotu 28. dubna . Odlet proběhne tradičně v 15. hod. z náměstí v Drnholci.  Po příletu na Starátko proběhne program plný kouzelných atrakcí a překvapení pro malé čaroděje a čarodějky. Můžete absolvovat čarodějnický kurz letání, navštívit kosmetický salon a pochutnat si na různých dobrotách. Za soumraku zapálíme vatru a budeme křepčit až do rána. Bohaté občerstvení zajistí naši hasiči.

Oznamujeme, že kontrola nádob na odpady bude v pátek  27.4.2018. Budou se kontrolovat jednotlivé nádoby, zda jsou správně okódovány čipovými nebo čárovými kódy. Žádáme vás tímto o přistavení všech nádob, které používáte na odpad a to ke krajnici vozovky. Pokud nemáte uvedeno číslo popisné na domu, napište ho prosím na papír, včetně vašich iniciálů a nalepte ho na jedno z vík vašich nádob. Tato akce bude probíhat od 7.00 – 15.30 hod. V případě dotazů nás můžete oslovit v průběhu kontroly.