Soukromý prodejce pan Krakovský bude zítra to je 27.4.2018 od 7.30  do   12.00  hodin prodávat na parkovišti monterky, pánské a dámské
spodní prádlo, legíny, tříčtvrťáky , rifle, a další textilní zboží. Dále nabizí  med od vlastních včel květový a pastový.

Účastníkům zájezdu na Floru Olomouc v neděli  29.4.2018  oznamujeme, že odjezd je v 7.00  hodin  z autobusové zastávky .

Babský spolek a Bimbula  IX .  vás srdečně zvou na  IX . slet Čarodějnic a oslavu Filipo - Jakubské noci. Příznivé větrné podmínky k letu nastanou v
sobotu 28. dubna . Odlet proběhne tradičně v 15. hod. z náměstí v Drnholci.  Po příletu na Starátko proběhne program plný kouzelných atrakcí a překvapení pro malé čaroděje a čarodějky. Můžete absolvovat čarodějnický kurz letání, navštívit kosmetický salon a pochutnat si na různých dobrotách. Za soumraku zapálíme vatru a budeme křepčit až do rána. Bohaté občerstvení zajistí naši hasiči.

Oznamujeme, že kontrola nádob na odpady bude zítra  27.4.2018. Budou se kontrolovat jednotlivé nádoby, zda jsou správně okódovány čipovými nebo čárovými kódy. Žádáme vás tímto o přistavení všech nádob, které používáte na odpad a to ke krajnici vozovky. Pokud nemáte uvedeno číslo popisné na domu, napište ho prosím na papír, včetně vašich iniciálů a nalepte ho na jedno z vík vašich nádob. Tato akce bude probíhat od 7.00 – 15.30 hod. V případě dotazů nás můžete oslovit v průběhu kontroly.

Město Hrušovany nad Jevišovkou Vás srdečně zve na barevný hrušovanský májový běh, který se uskuteční dne 19.5.2018 od 12.00 hod u Sportovní
haly v Hrušovanech nad Jevišovkou. Registrace a bližší informace na www.majovybeh.hrusovany.cz. Zaregistrujte se hned, ať máte tričko.. :)